fbpx

O NAS

Pracownia Ładnie to marka, która oferuje kompleksowe usługi dekoratorskie. Nasze ręcznie tworzone dekoracje wyróżniają się jakością wykonania i dbałością o detale. W pracy wykorzystujemy niekonwencjonalne materiały i autorskie rozwiązania. W naszych rękach wszystko może stać się elementem wystroju.

Śledzimy trendy, obserwujemy codzienność, szukamy inspiracji w przyrodzie i technologii, w pozornych

i wyjątkowych fragmentach świata. Każdy projekt jest dla nas nową, intrygującą historią, którą chcemy opowiedzieć naszą pracą. Inspiracje i pomysły przekuwamy w dekoracje, scenografie oraz aranżacje kwiatowe.

 

Specjalizujemy się w dekoracjach dedykowanych konkretnym miejscom, sezonowych i stałych:

od wieloelementowej instalacji po drobiazgową formę – lubimy ambitne wyzwania. Projektujemy zarówno scenografie komercyjne, jak i niszowe dekoracje związane z modą, czy sztuką. Tworzymy oprawy plastyczne eventów, dekoracje przyjęć i aranżacje roślinne.

 

Jesteśmy zespołem trzech projektantek. Połączyło nas estetyczne podejście do życia, zamiłowanie do sztuki, designu i natury. Owocem tego spotkania jest założona w 2014 roku Pracownia Ładnie.

Wierzymy, że piękne rzeczy powstają z pasji. Nasza praca jest naszą pasją. Zapraszamy do współpracy!

 

Stwórzmy razem coś ładnego!

KINGA SZOCIŃSKA

Studiowała scenografię, ale jej dyplom był projektem modowym, gdyż właśnie moda

jest jej pasją, zwłaszcza w wymiarze socjologicznym. Kolekcjonuje ubrania,

by w przyszłości stworzyć z nich kolekcję muzealną wzorem Iris Apfel. Lubi proste przedmioty codziennego użytku. W domu ustawia fikusy, palmy i sukulenty, które darzy prawdziwą namiętnością. Nie przywiązuje się do miejsc, najlepiej czuje się w podróży. Gdyby mogła, prowadziłaby pracownię

w sercu tropikalnego lasu.

ANNA WYPART

Humanistka z upodobaniem do tabelek. Studiowała wzornictwo, edukację artystyczną i romanistykę, by ostatecznie wszystko porzucić i podążyć własną drogą. Pasję do dekorowania łączy z byciem mamą Uli i Zosi. Z utęsknieniem wypatruje wolnej chwili.

Nie lubi oglądać się za siebie, ale uważa,

że powinna była urodzić się w Skandynawii. Jest estetką, która nawet kosmetyki dobiera kolorami opakowań. Nie rozstaje się

z ulubionymi pisakami i bez reszty przepada

w sklepach papierniczych.

KINGA KROKOSZYŃSKA

Z wykształcenia filozof, z zamiłowania projektantka. Interesuje się textile designem, tkaniem i naturalnym farbowaniem. Miłością bezwzględną darzy japońską estetykę

i malarstwo renesansowe. Zaangażowana aktywistka działań proekologicznych codzienności. To ona pilnuje, żeby w pracowni recycling osiągał 99%. Minimalistka. Jeżeli przypomni sobie o czasie wolnym, wówczas ćwiczy jogę, po raz setny ogląda Gilmore Girls, albo jest właśnie z mężem w Peru.