fbpx

DEKORACJE

Wykonane z najwyższą dbałością o detale, autorskie, ręcznie tworzone dekoracje to flagowy produkt

Pracowni Ładnie. Każdy projekt jest dla nas wyjątkowy. Projektując myślimy o specyfice dekorowanej przestrzeni, a naszymi realizacjami staramy się podkreślić walory miejsca. W pracy przyświeca nam idea zrównoważonego designu. Staramy się pracować metodą upcycling’u, z naturalnymi i ekologicznymi materiałami. Potrafimy stworzyć dekorację z zupełnie nieoczywistych produktów. W oryginalny sposób ozdobimy przestrzeń restauracji i witrynę butiku, przygotujemy wyjątkową dekorację eventu oraz imprezy okolicznościowej. Stworzymy niepowtarzalną scenografię dla sesji zdjęciowej, czy pokazu mody.

OFERTA

DEDYKOWANE

Dopasowane do wnętrza dekoracje stałe lub sezonowe. Specjalizujemy się w dekoracjach podwieszanych opartych na dużej liczbie elementów, jednak równie chętnie tworzymy minimalistyczne rozwiązania dla alternatywnych przestrzeni oraz pracujemy nad mniejszymi, indywidualnymi projektami.

WITRYNY

Artystyczne aranżacje witryn oraz unikatowe dekoracje sklepów, butików i salonów. Proponujemy projekty dopasowane do wizerunku marki, które stworzą spójną całość z oferowanym produktem i podkreślą walory miejsca. Dekoracje dopełnią wnętrze Państwa sklepu i zwrócą uwagę wymagającego klienta.

KOMERCYJNE

Wielkoskalowe realizacje dla obiektów handlowych i galerii. Nie boimy się wyzwań, dużych przestrzeni i wysokości. Kreujemy unikatowe dekoracje świąteczne, tematyczne oraz stałe dla obiektów komercyjnych.

Nasze projekty spełniają wymagania przepisów techniczno – budowlanych.

EVENTY

Niepowtarzalne scenografie miejsca eventu, pokazu mody, imprezy firmowej. Zaprojektujemy wygląd sceny, tematyczną dekorację wnętrza, odmienimy charakter pleneru. Pracujemy pod presją czasu zachowując wysoką jakość. Zadbamy o każdy szczegół, by uświetnić wyjątkową okazję.

SET DESIGN

Oprawa sesji zdjęciowej lub filmu. Działamy według niekonwencjonalnych pomysłów

i rozwiązań. Wyróżniają nas nieoczywiste połączenia materiałów, przedmiotów

i skojarzeń. Kreujemy przestrzenie, których wcześniej nie było.

W JAKI SPOSÓB PRACUJEMY?

1.

BRIEF: Doceniamy, gdy już na wstępie przygotują Państwo dla nas krótki brief zawierający informacje o miejscu, rodzaju i klimacie dekoracji. Na zapytanie ofertowe odpowiemy jak najszybciej, nie później niż w ciągu 3 dni roboczych.

2.

SPOTKANIE: W celu omówienia szczegółów zlecenia umawiamy się na spotkanie. Zawsze staramy się dopasować projekt do preferencji, pomysłów i oczekiwań klienta.

3.

PROJEKTOWANIE: Po rozmowie przygotowujemy dla Państwa projekt. Usługa jest odpłatna – koszt uzależniony jest od rozmiaru i skomplikowania dekoracji oraz terminu realizacji.

4.

PREZENTACJA: Nasz projekt prezentujemy na spotkaniu.

5.

UMOWA: Jeżeli zdecydują się Państwo na współpracę, wówczas podpisujemy umowę i po wpłacie zaliczki (50% ceny końcowej) przystępujemy do realizacji zlecenia.

6.

REALIZACJA: Czas realizacji uzależniony jest od skali zlecenia. Po montażu dekoracji wystawiamy fakturę, a Państwo w ustalonym terminie regulujecie pozostałą do zapłaty kwotę.